Hakkımızda

Suadiye Saat 1994 yılından günümüze  İKİNCİ EL SAATLER  ürün portföyündeki Rolex, Patek Philippe, Cartier, Audemars Piguet, Panerai, Vacheron Constantin, Ulysse Nardin, Corum, Breguet ve Iwc gibi dünyanın önde gelen lüks saat markalarının  en güncel ve  yeni modellerinin yanısıra ikinci el saat seçenekleri  ile  de Bağdat Caddesi şubesinde siz değerli müşterilerimizi buluşturmak suretiyle  hizmet vermektedir.

Suadiye Saat tarafından satın alınan tüm ikinci el saatler konusunda uzman ve deneyimli expertlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan büyük keyif duyuyoruz. Bizi iletişim bölümüzdeki numaralarımız ile arayabilirsiniz ya da saatinizi satın bölümündeki formu doldurarak teklif alabilirsiniz. Sadece orijinal saat aldığımızı belirtmek isteriz. Firmamızca değerlendirmeye tabi olan tüm ikinci el saatler, öncelikle profesyonel teknik servislerde tüm detaylı bakımları yaptırılır. Parça değişiminin gerekli olduğunda kesinlikle orijinal parçalar kullanılır. Ayrıca size sunulan her saatin kendi kutu ve sertifikası ile birlikte uluslararası garantiside mevcuttur.

SAATİNİZİ SUADİYE SAAT’E SATMAK İÇİN ÜÇ NEDEN;

1. Whatsapp ile Fiyat Teklifi

İkinci el saatinizi bize göndermeden veya getirmeden önce, saatiniz için Whatsapp yoluyla resim yollayarak fiyat teklifi yapabilen tek şirketiz.

2. Ücretsiz Expertiz

İkinci el saatinizi bize göndermeden önce, ürününüz ile ilgili tüm bilgiler ikinci el saat alım satım konusunda uzman ekibimiz tarafından incelenip, en iyi fiyat ücretsiz olarak tarafınıza sunulmaktadır. 

3. Serbest Piyasa Analizi

Lüks saatlerini satmayı düşünen birçok kişi işlemden olabildiğince fazla para kazanmak istiyor. Bizde bu beklentileri karşılamak üzere ikinci el saatini satmak isteyen müşterilerimize en iyi fiyat garantisi sunmaktayız. 

Saatiniz için Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Suadiye Saat, ikinci el lüks saatlerin önde gelen alıcı ve satıcısıdır.
Uzman ekibimiz her bir saati mümkün olan en doğru teklifi vermek için araştırır.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için uzman ekibimizden bir üye yaklaşık olarak 1-2 saat
içerisinde saatinizin nadir bulunmasına göre, saatiniz için teklif seçeneğiyle ilgili sizinle irtibata geçer.

TEKLİF AL

SUADİYE SAAT'TEN SAATİNİZİ SATIN ALMAK İÇİN NEDENLER;

Orjinal bir saat satın almanın avantajları vardır, geniş seçim skalası ve pazarlık payından ötürü avantajları vardır. Alıcı satın aldığı yeri iyi seçmezse yukarıda bahsedilen durumlardan dolayı olumsuzluk yaşayabilir. Ödeme yapıldıktan sonra ürünün orjinal olmadığına dair veya mekanizmasının bozuk olduğuna dair hikayeler duyuyoruz. Alıcı yeni satın aldığı saatin orijinal olmaması gibi bir durumla karşılaşabilir, bu liste daha da uzayabilir. Biz Suadiye Saat olarak satın aldığınız ikinci el saat ilgili herhangi bir şüpheye yer vermeksizin satış sonrasındada müşterilerimizin her zaman yanındayız.

Sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

Destek ekibimize telefonla ya da
e-postayla ulaşabilirsiniz:

0530 630 45 60

info@suadiyesaat.com

İLETİŞİM FORMU
Call Now Button